Zabawki -> Playmobile

Drugim produktem jest niemiecka zabawka Playmobil o zróżnicowanej tematyce, ciekawej dla każdego dziecka, przygody w ZOO obejmujące zwierzęta mało gdzie wystepujące. Są to pandy, koale, kangury, zebry, wizyta w lecznicy dla zwierząt pokaże maluchom, że zwierzęta też chorują i co trzeba wtedy zrobić, gdzie się udać.

 

Wyprawa na safari odkryje świat zwierząt afrykańskich. Życie na wsi szczególnie maluchom z miasta pokaże jak wygląda gospodarstwo rolne i jakie prace wykonuje się wraz ze zmianą pór roku. Zabawa w stadninie koni to ulubiony temat wielu dziewczynek.

Na chłopców zaś czeka wielka bitwa przed wyspą piratów. bądź bitwa na zamku rycerzy herbu Lwa i w Smoczej krainie.


Dla ciekawych historii starożytnej przygotowano piramidy, Sfinksa i statek faraonów. Istnieje też seria poszukiwaczy skarbów.

Dla starszych chłopców nowa seria Supertajnych agentów.

 

 

Serie: wielka budowa, policja i straż pożarna zawierają wspaniałe pojazdy ruchome i z dźwiękami.

 

Kolejnym tematem jest praca w wielkim szpitalu, który zaznajamia dzieci z pracą kliniki.

 

Przeprowadzka do domu jednorodzinnego pozwala dziecku samemu urządzić piękny, jednopiętrowy dom.

 

Temat wakacyjny to letni domek z odkrytym basenem i samochodem campingowym. Pozostaje jeszcze szkoła urządzona zgodnie z zajęciami szkolnymi.

 

Na koniec 2 propozycje dla dziewczynek: Wielopoziomowy domek dla lalek i baśniowy pałac z królem, królową i królewną.

 

Zabawki z serii Playmobil z pewnością zastąpią dzieciom zbyt szybko rozpoczętą zabawę w komputerze. Pozwolą niewirtualnie bawić się wysokiej jakości zabawką, pobudzającą wyobraźnię, rozwijającą wrażliwość dzieci na świat, czego w dzisiejszym czasie bardzo nam brakuje.