O firmie

Firma Uśmiech Naszego Dziecka powstała w 1990 r. Od 21 lat zajmujemy się wypożyczaniem strojów karnawałowych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

 

Jak sama nazwa wskazuje wypożyczalnia pragnie wywołać uśmiech na twarzy spełnić marzenia naszych pociech. Choć na kilka godzin proponujemy dziecku zamianę w swojego wymarzonego bohatera, np. Spider-mana, Batmana, pirata, baletnicę, kotka i księżniczkę.

 

Każdego roku staramy się przygotować nową partię przebrań. W swoim dorobku posiadamy około 3000 strojów.

Są to kostiumy szyte przez duże firmy, ściągane z całego świata jak i szyte przez samą szefową firmy.

 

Nie tylko dzieci mają chęć przeobrazić się w kogoś innego, taką chęć mają też dorośli. Nasza firma jest na to przygotowana. Oferujemy pełną gamę kostiumów. Z każdej Pani możemy zrobić sexy-piratkę, piękną czarownicę czy zalotną zakonnicę. Panom zaproponujemy arabskiego szejka, dla odważnych Szkota „bez bielizny” czy też szalonego kowboja.

 

Na Państwa życzenie możemy ubrać załogę pracowników np. hotelu, dyskoteki w danym temacie. Służymy też pomocą rodzicom, których pociechy zostały wytypowane do ról w przedstawieniach przedszkolnych i szkolnych.

 

Coraz częściej pomagamy rodzicom, którzy sami otrzymali nie byle jakie wyzwanie i biorą udział w przedstawieniu dla swoich pociech.

Dla takich klientów mamy zniżki.

 

Posiadamy szeroki wybór akcesoriów do kostiumów. Część z nich posiadamy w sprzedaży. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem .

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Ubieramy każdego od rozmiaru 98 cm do XXL.